Ogrodzenia Budowa Renowacja

Ogrodzenia klinkierowe, ceglane kompleksowo , wykonujemy ogrodzenia z kamienia murowane itp..

Klinkier

Wykonujemy ogrodzenia z klinkieru , murowane od podstaw. Od fundamentu po mur.Murujemy wszelkiego rodzaju słupki klinkierowe śmietniki garaże murki kolumny z każdego rodzaju cegły klinkierowej w różnych wariantach, pomożemy zaaranżować twoje ogrodzenie i dostosować je do twoich potrzeb Wykonujemy wszelkie podłączenia elektryczne bram domofonów sterowników Zajmujemy się renowacją starych ogrodzeń współpracujemy z wykonawcami bram i przęseł kutych stalowych. Każde ogrodzenie zbudowane przez naszą firmę jest piękne i długo wieczne, dbamy o szczegóły ! dobry wygląd to nie tylko całokształt ale i szczegóły. Wykonujemy obkładanie ogrodzeń kamieniem oraz płytkami kamiennymi Zapraszamy do współpracy !

Ogrodzenia murowane

Wykonujemy ogrodzenia z kamienia naturalnego oraz imitacji kamienia

Ogrodzenie murowane jest efektywne i wytrzymałe, jednak nie należy do najtańszych rozwiązań. Inwestor może wybrać kilka surowców potrzebnych do budowy ogrodzenia murowanego. Najpopularniejsze to: kamienie oraz cegły klinkierowe lub silikatowe. Do budowy ogrodzenia można wykorzystać kamienie polne lub otoczaki (bardzo drogie kamienie wydobywane z górskich potoków). Kamienie łączy się ze sobą zaprawą cementową. Do muru z kamienia idealnie pasują drewniane przęsła. Ogrodzenia wznoszone z cegły klinkierowej są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Można także wznosić mur z białych lub barwionych cegieł silikatowych. Jednak zarówno klinkier jak i silikat wymaga zaimpregnowania specjalnymi środkami. Każde ogrodzenie murowane wymaga postawienia zwieńczeń podmurówki i słupków. Zwieńczenia te mogą być wykonane z betonu, blachy, ceramiki lub cementu (minidachówki).

Kamienne ogrodzenia są zawsze niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Masywne, sprawiają wrażenie solidnych i niedostępnych. Pięknie się starzeją.

Fundamenty pod ogrodzenia

Wykonujemy fundamenty pod ogrodzenia z klinkieru , kamienia, fundamenty pod ogrodzenia z siatki,z elementów prefabrykowanych betonowych , Fundamenty pod śmietniki Garaże domy pawilony zapraszamy !