Zajmujemy się budową i konstrukcją Antresoli
Realizujemy różne projekty i aranżacje .
Antresole nietypowe
Łączymy projekt pomysł i wykonanie . 
Dostosujemy Antresole do warunków pomieszczenia . Antresola w mieszkaniu domu kawalerce sypialni krok po kroku

Antresola w twoim Mieszkaniu – Domu

Antresola zbudowana w wysokim pokoju to dobry sposób na uzyskanie dodatkowej powierzchni mieszkania:
można tu urządzić sypialnię, schowek albo pokój do pracy. Ale antresola pojawia się także w projektach nowych domów jednorodzinnych jako interesujące rozwiązanie przestrzenne.
Nowa przestrzeń

Antresola w domu to przede wszystkim ciekawe efekty przestrzenne we wnętrzu. Przestrzeń na górze przenika się z przestrzenią na dole, półpiętro równocześnie dzieli i łączy. Mieszkańcy i goście zyskują nowe perspektywy widokowe. Salon można oglądać także z góry. Z antresoli nie widać wszystkich pomieszczeń na dole, ale też i z parteru widoczny jest tylko fragment górnej kondygnacji. To, co widoczne niecałkowicie, przysłonięte balustradą, zawsze intryguje. Otwarte schody, galeria i balustrada mogą być atrakcyjnymi elementami wnętrza. Miłośnicy zieleni znajdą tu dobre miejsce dla roślin pnących. Antresola dzieli także części salonu o różnym przeznaczeniu. Nie trzeba zamykać biblioteki drzwiami można ją umieścić pod antresolą i to wystarczy, żeby określić jej granice.

To samo dotyczy aneksu kuchennego czy kącika telewizyjnego. Otwarta przestrzeń wnętrza to lepsza integracja mieszkańców: wszyscy są w zasięgu swych głosów. Dla tych, którzy lubią otwarte przestrzenie i życie rodzinne, antresola w domu wydaje się propozycją wartą uwagi. Pomieszczenia różnej wysokości Zalety antresoli to nie tylko efekty przestrzenne, czasem także dobre wykorzystanie kubatury budynku. Duży salon powinien być wysoki, bo im większe pomieszczenie, tym powinno być wyższe, aby miało korzystne proporcje.

Dzięki antresoli dwukondygnacyjny hol lub pokój może się znaleźć w zupełnie skromnym domu. Pomieszczenia, w których niepotrzebna jest podwójna wysokość, można umiejscowić pod antresolą i na niej.

Antresola w mieszkaniu

Antresola budowana w mieszkaniu lub domu zawsze musi być dostosowana do warunków z jakimi nasza ekipa remontowe musi się zmierzyć !
Masz pomysł na półpiętro Antresole nie wiesz jak się do tego zabrać.?
Chcesz zwiększyć metraż mieszkania.? uatrakcyjnić wnętrze.?
Zaangażuj nas a my zrealizujemy twoje marzenia

Oferujemy :

  • Realizacje pomysłu lub projektu

  • Dostosowanie projektu do warunków

  • Fachową wiedzę i doświadczenie w różnych dziedzinach

  • Pomoc techniczną w realizacji zlecenia

  • Logistykę zaopatrzenie w materiały do budowy

  • Kompleksową realizacje usługi

  • Jeżeli nie masz projektu , my zaaranżujemy Antresole !

  • Antresole w nie typowych miejscach

  • Budowa Antresoli lub półpiętra użytkowego – biuro firma sklep

Antresola to „budowla” unikalna i wymaga indywidualnego podejścia do zlecenia !
Wszystkie budowane przez nas stropy i antresole to konstrukcje bardzo wytrzymałe mechanicznie ,zbudowane z dużym zapasem nośności i wytrzymałości spełniające z dużym naddatkiem wszystkie normy .budowlane. Konstrukcje są zabezpieczone przed szkodliwym działaniem grzybów owadów , spełniające normy przeciw pożarowe.

Solidność i bezpieczeństwo stawiamy na PIERWSZYM miejscu !
W związku z powyższym dajemy długo letnią gwarancję na nasze usługi.

Ile kosztuje budowa antresoli.? Cena i koszt budowy antresoli zawsze ustalana jest na miejscu ponieważ każda konstrukcja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia do zlecenia.ceny składowe można znaleźć w naszym cenniku remontowo budowlanym.  Zlecenia przyjmowane są na około 30 dni przed realizacją.

Zapraszamy do współpracy !

Tel. 796329415

[kkstarratings]