Wykonujemy tynki dekoracyjne na ścianach w pomieszczeniach mieszkalnych oraz biurach

Polecamy się wykonaniu tynków dekoracyjnych cienko warstwowych w twoim mieszkaniu stosujemy różne techniki i metody wykonania , polecamy również wykonanie sztablatury tynki zacierane , baranki, oraz wiele innych sposobów na upiększenie twoich ścian ! zajmujemy sie przygotowaniem podłoża pod nowo ozdabiane ściany , cenimy trwałość naszej pracy dla tego dokładamy starań by wszystko było wykonane rzetelnie i fachowo .

Cienkowarstwowe tynki dekoracyjne (również te z fakturą) wymagają odpowiedniego podłoża. Jeśli chcemy być w pełni zadowoleni z efektu końcowego musimy zadbać o dobre przygotowanie ścian. Dekoracyjne żłobienia i przetarcia na ścianach to hit ostatnich sezonów. Plastyczne powierzchnie ciekawie załamują światło i kolor oraz są w stanie zamaskować wszelkie niedoskonałości powierzchni.

Stiuk

Wykonujemy stiuki weneckie kompleksowo , w łazienkach kuchniach salonach , na kominkach posługujemy się tradycyjnymi technikami i nowoczesnymi materiałami Polecamy się w tym zakresie !
Ze względu na skomplikowaną technologię, wykonanie stiuku lepiej powierzyć fachowcom. Stiuki co prawda nie są tanie, ale trwałe i niezwykle dekoracyjne. Świetnie sprawdzają się w obszernych wnętrzach, również stylowych.

 

Farba zacierana

malujemy ściany w technice farb zacieranych  imitujących efekt cieniowania ściany  w rożnych kolorach

 

 

imitacja betonu  beton architektoniczny 

Loft beton imitacja betonu  , przy pomocy specjalnych farb wykonujemy malowanie imitujące  ściany z betonu w stylu Loft