Układanie glazury remonty łazienek . Zajmujemy się profesjonalnym układaniem płytek – glazury terakoty klinkieru gresu , wykonujemy usługi na wysokim poziomie z zachowaniem wszelkich standardów oraz doskonałej estetyki . Powierzając nam kompleksowy remonty swojej łazienki, dokonujesz właściwego wyboru ! Udzielamy gwarancji  na wykonane prace !

Wykonujemy pełne adaptacje i przebudowy pomieszczeń i dostosowujemy je na cele kąpielowe . Stare łazienki remontujemy od podstaw , skuwanie starej glazury i tynków, wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, przystosowanie ścian pod nowe płytki, montaż urządzeń sanitarnych , wanny z hydro-masażem , kabiny prysznicowe, wszelkie półki i zabudowy z glazury. Realizujemy różne formy dekoracyjne, podwieszane wanny i umywalki, układanie glazury w (karo) na ścianach , beton architektoniczny ,układanie mozaiki.
Zajmujemy się montażem  płyt wielkoformatowych z glazury. Oferujemy filizowanie ( gierowanie) cięcie na kąty, odpływy liniowe i brodziki z glazury oraz pomoc w aranżacji łazienki  pomoc techniczna, dostosowanie projektu twojej łazienki do warunków technicznych istniejącego pomieszczenia. Wykonujemy hydro-izolacje oraz kabiny i brodziki wyłożone płytkami. Układamy glazurę a karo cegiełkę poziomo w jodłę i na wszelkie sposoby !

Zajmujemy się kompleksowym remontem łazienek od hydrauliki i elektryki poprzez glazurę po sufity podwieszane .Nie musisz szukać wielu fachowców od różnych rzeczy . Zajmiemy się twoją łazienką od podstaw.  Jesteśmy w stanie odbudować lub zbudować łazienkę w każdym wariancie.  Wyremontujemy starą łazienkę nadamy jej nowy styl i wygląd , Urządzimy nową łazienkę w twoim domu . Pomożemy wybrać odpowiednie materiały , doradzimy w kwestiach technicznych oraz wizualnych Wykonujemy swoją prace solidnie i fachowo.

Układamy glazurę w trudnych warunkach np: na drewnianym podłożu . płyta OSB  deski itp…

 • Szlifowanie płytek do kąta 45st.
 • Precyzyjne cięcie terakoty gresu kamienia prosto i po łuku
 • wycinanie otworów pod baterie  w glazurze i gresie
 • zabudowy pionów kanalizacyjnych
 • montaż dekorów, listew mozaiki
 • wycinanie otworów w płytkach pod gniazda i włączniki
 • adaptacja  i przeróbki instalacji elektrycznej
 • wszelkie przeróbki instalacji wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania
 • biały montaż wany brodziki umywalki szafki
 • montaż galanterii łazienkowej
 • montaż ogrzewania podłogowego elektrycznego lub wodnego
 • Instalacja zaworów podtynkowych
 • Montaż  wc  umywalek i bidetów zestawów – stelaży  podwieszanych  Geberit Grohe  koło itp…
 • Hydro izolacja łazienki
 • Instalacja odpływów liniowych i brodziki z terakoty

Posadzki Terakota gres Układanie

Wykonujemy podłogi z gresu , marmuru, terakoty , klinkieru , kamienia – dbamy o jakość oraz precyzje wykonania . Podłoga to równie ważne miejsce w twoim domu co sypialnia czy łazienka , to pierwsza rzecz która rzuca się w oczy i stanowi o wyglądzie pomieszczenia dlatego dokładamy starań żeby twoja podłoga wyglądała przyzwoicie ! Układamy posadzki na podłogi z ogrzewaniem wodnym lub elektrycznym , łączymy terakotę z drewnem , wykonujemy mozaiki , możemy wykonać renowacje starej terakoty . Zapraszamy do współpracy !

Tarasy balkony renowacja

Wykonujemy piękne terasy, lodżie , werandy balkony z ceramiki , gresu , klinkieru. Dbamy oto żeby twój taras był wykonany zgodnie za sztuką budowlaną ponieważ dbamy o wysoką jakość . Ze względu na fakt  że płytki na zewnątrz są ciągle narażone na złe czynniki atmosferyczne w związku z tym ułożenie płytek na zewnątrz obliguje do zachowania wszelkich norm w tym zakresie. Wykonujemy hydro-izolację posadzki , spływy oraz odpowiednie układanie i fugowanie płytek.Tarasy i balkony to miejsca najbardziej narażone na działanie niekorzystnych i zmiennych warunków atmosferycznych. Woda, mróz, duże wahania temperatury oraz kwaśne deszcze powodują, że prace okładzinowe muszą być wykonywane ze szczególną starannością i przy użyciu bardzo wysokiej klasy materiałów budowlanych.

Klinkier Elewacje

Ze względu na fakt że elewacja jest wizytówką twojego domu należy zlecić wykończenie jej firmie z doświadczeniem. Czynniki atmosferyczne i zanieczyszczenia pozostawiają na niej swoje ślady  których usunięcie jest trudne i kosztowne kosztuje. Ponieważ jest to zajęcie, które co kilka lat wymaga poniesienia dodatkowych nakładów finansowych i pracy. Dlatego przy elewacji tynkowej prędzej czy później spotkasz się z pytaniem: jak tego uniknąć, co zrobić, by elewacja zawsze wyglądała jak nowa? Odpowiedzią na te pytania, a zarazem znakomitym rozwiązaniem, jest elewacja z klinkieru! My zadbamy o wygląd twojego domu! specjalizujemy się w układaniu płytek klinkierowych, płytek elewacyjnych, ceramiki ściennej, kamieni , cegieł klinkierowych itp… Wykonujemy ogrodzenia klinkierowe kładziemy klinkier we wnętrzach – mieszkaniach blokach , domach

Kamień wewnętrzny ozdobny

Ponieważ zajmujemy się glazurnictwem siłą rzeczy układamy również kamienie dekoracyjne przeznaczone  do wykończenia ścian wewnętrznych zarówno w mieszkaniach jak i biurach oraz obiektach użyteczności publicznej.  Wykonujemy ostatnio bardzo modne obkładanie ścian w mieszkaniu imitacją kamienia naturalnego . Kładziemy na ścianach kamień naturalny wszelkiego rodzaju wapienie trawertyn marmur , imitacje starego muru wewnątrz pomieszczeń
Wszelkie prace kamieniarskie wewnątrz i na zewnątrz budynku. Reasumując nasza firma wykonuje w zasadzie wszelkie prace glazurnicze i  kamieniarskie w związku z tym stawiamy czoła każdemu wyzwaniu.

Wyceny kompleksowego remontu łazienki zawsze dokonujemy na miejscu , ponieważ ten rodzaj wykonywanej pracy wyceniany jest „od dzieła”

jooble