KOMINIKI ZABUDOWY

Budowa kominka narożnego
Budowa kominka narożnego. Budowa kominka narożnego od podstaw krok po kroku. Kominek narożny wykończony nowocześnie na biało.Podłączenie kominka do komina uszczelnienie rury dymnej, doprowadzenie do kominka powietrza z zewnątrz budynku , zabudowa kominka płyta ognioodporną gk z izolacją termiczna oraz z komora dekompresyjną.         3.5 / 5 ( 2 votes )
Kominek z płaszczem wodnym
Kominek z płaszczem wodnym . Instalacja i montaż  kominka w płaszczem wodnym. Ogrzewanie kominkiem całego domu , kominek włączony w system grzejników i pieca .Wkład kominkowy włączony  w ogrzewanie podłogowe .Instalacja  kominka od podstaw , podłączenie do instalacji  poprzez wymiennik ciepła.  Zastosowanie dwóch systemu zabezpieczeń zawór bezpieczeństwa i naczynie przelewowe  zbiorcze. Montaż wkładu kominkowego podłączenie […]
Budowa kominka  krok po kroku
Budowa kominka krok po kroku. Budowa kominka od podstaw .Kompleksowe wykończenie kominka wraz z instalacją wkładu kominowego. Wykonanie montaż wkładu kominowego z podbudowa z cegły szamotowej i nawiewem świeżego powietrza z zewnątrz. Montaż wkładu kominowego z blachy kwasoodpornej z uszczelnieniem i kompensacją w dolnej części wkładu. Montaż obudowy kominka z kamienia oraz izolacja.Podłączenie skraplacza do […]
Naprawa kominka
Naprawa kominka wcześniej wadliwie stawianego przez”fachowców z marketu” który po kilku latach rozpadł się i uszkodził ściany z racji braku jakiejkolwiek izolacji termicznej. Kominek rozebrany i zbudowany poprawnie odnowa z komorą dekompresyjną i izolacją , obłożony trawertynem i naturalnym kamieniem. 4.9 / 5 ( 22 votes )
Instalacja wkładu kominkowego
Budowa prostego kominka w etapach krok po kroku instalacja wkładu kominkowego z zabudową izolacja termiczna ogrzewanie kominkowe na gorące powietrze grawitacyjne wykonane poprzez przebicie stropu , wkład przystosowany do rozprowadzenia powietrza .Mała nowoczesna zabudowa 4.5 / 5 ( 2 votes )
Call Now Button