Poddasze użytkowe  strych Adaptacja wykończenie.

Wykonujemy pełne adaptacje i przebudowy pomieszczeń na poddaszu i strychu.Dostosowujemy je na cele mieszkalne.Wykonujemy impregnacje konstrukcji dachowej oraz naprawy , ocieplenie, konstrukcje do płyt gipsowych, montujemy płyty gipsowe na skosach i oddajemy w pełni funkcjonalne pomieszczenie mieszkalne na poddaszu. Do tego typu prac korzystamy z najlepszych materiałów ponieważ tu liczy się jakość  i trwałość .
Wykonujemy adaptacje strychu na cele mieszkalne stosujemy różne techniki ociepleń i paroizolacji. Wykańczamy nowe domy oraz zajmujemy się instalacją elektryczną poddasza.Przeprowadzamy naprawy skosów poddasza  ociepleń i paroizolacji.

Nowością jaką wprowadzamy to zbrojenie płyt gipsowych na poddaszu.
Stosujemy gipsowanie zbrojone zamiast podwójnych płyt kartonowo gipsowych, metoda pozwala obniżyć ciężar poddasza co ma nie bagatelny wpływ na jego trwałość ,szczególnie na trwałość więźby dachowej . Ponadto zbrojenie płyt gipsowych eliminuje efekt widocznych łączeń, powierzchnia poddasza  płyt gipsowych jest równomiernie gładka i równa i do złudzenia przypomina dobrze wy gipsowaną ścianę. Stosujemy oczywiście tylko najlepsze materiały i systemy izolacyjne system taśm i profesjonalnych gipsów .

Prawidłowo wykonany dach stanowi zabezpieczenie przede wszystkim od opadów atmosferycznych oraz ujemnych wpływów termicznych otoczenia. Przystosowując poddasze do celów mieszkalnych należy pamiętać, że najczęściej, zasiedlenie strychu nie było planowane. Dla uzyskania pełnego komfortu przebywania na poddaszu konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na istotne elementy kształtujące jego mikroklimat : izolację termiczną, akustyczną i paroizolację. Nie mniej ważne jest właściwe zabezpieczenie przeciwpożarowe poddasza. Nie wywiera ono wpływu na komfort przebywania w pomieszczeniach, a w momentach krytycznych pozwala na zachowanie, wymaganego przepisami czasu na ewakuację i ewentualną akcję ratunkową.

[kkstarratings]