Sauny Fińskie Ruskie. Zajmujemy się budową saun fińskich w blokach domach Budujemy pod wymiar łączymy glazurę z zabudową sauny
Realizujemy różne projekty i aranżacje sauna + łazienka

Łączymy typowe łazienki z sauną fińską wszystko dla twojej wygody! Realizujemy nietypowe połączenie łazienki w bloku z sauną !
Oferujemy system Harvia drewno świerkowe sosnowe

Sauna to doskonałe miejsce aby zrelaksować umysł, oczyścić duszę i ciało po wszystkich trudach minionego dnia.
Uzyskujemy w niej efekt podobny do masażu całego ciała, pozwala nam rozluźnić napięte mięśnie i uelastycznić stawy. Ogólne działanie polega na pobudzeniu gruczołów dokrewnych oraz stymulacji układu odpornościowego.
Reguluje również pracę układu nerwowego.

Sauna to również skuteczna forma profilaktyki przy różnorodnych schorzeniach górnych dróg oddechowych i przy przeziębieniach.
Skraca okres rekonwalescencji po przebytych chorobach.
Zabieg kąpieli w saunie polega na przegrzewaniu ciała przy zastosowaniu gorącego, suchego powietrza.
Po tym następuje proces ochładzania organizmu, przy pomocy zimnych kąpieli .

Wszystko to powoduje wzrost ukrwienia i przemiany materii w mięśniach oraz zwiększenie ich siły.
Sauna ćwiczy serce i układ krążenia. Hartuje i zwiększa siły obronne organizmu. Korzystanie z prawdziwej fińskiej sauny jest wskazane dla wszystkich dbających o zdrowie.
Wyniki badań potwierdzają, że ciepło otwiera pory skóry i oczyszcza ciało.
Pocenie się usuwa zanieczyszczenia i toksyny z organizmu. Oczyszcza skórę ze złuszczającego się nabłonka, pobudza gruczoły potowe i warstwę rozrodczą naskórka. Korzystanie z sauny pozwala utrzymać czystą i piękną skórę – zastępuje niejako wizytę w salonie kosmetycznym.

Sauna Fińska

Sauny wbudowane w pomieszczenie mają wymiary dostosowane do ich wielkości oraz kształtu, wykorzystujemy również skosy poddaszy.
Konstrukcja kabiny wykonana jest z drewna świerkowego i posiada izolację termiczną z wełny z włókna szklanego oraz trójwarstwową paroizolację .
Wykończenie wewnętrzne na ścianach i suficie w wersji podstawowej wykonujemy z paneli z drewna świerkowego lub sosny bezsęcznej .
Wyposażenie kabiny (tj. ławy w dwóch lub trzech poziomach, podest podłogi, podgłówki, oparcia, zabudowa przestrzeni między ławowej i osłona pieca) wykonana jest w wersji podstawowej z drewna bez sęków wysokiej jakości.
Drzwi do sauny wykonujemy drewniane z szybą zespoloną lub całkowicie szklane z tafli hartowanej o grubości 8 mm (bezbarwnej lub w kolorze brązowym).
Dodatkowe przeszklenia kabiny o dowolnym wymiarze wykonywane są z szyb zespolonych. Oświetlenie – lampy hermetyczne z osłoną drewnianą – umieszczane są pod ławami górnymi i w górnych narożnikach kabiny.

Każda kabina wyposażona jest w kompletną wentylację wlotową i wylotową. Istnieje również możliwość zainstalowania specjalnych głośników do sauny lub łaźni. Sauny wolno stojące wykonujemy o dowolnym wymiarze [długość x szerokość], wymiar standardowy 215 cm.
Konstrukcja kabiny wykończona i wyposażona analogicznie do kabin wbudowanych w pomieszczenie. Proponujemy dowolne wykończenia zewnętrzne kabin, tj. na przykład : ściany do wykończenia suchym tynkiem, ceramiką, kamieniem, farbą – według uznania .
W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę produktów zarówno do budowy jak i wyposażania saun – począwszy od drzwi, paneli drewnianych, poprzez balie, cebry, oświetlenie na termometrach i higrometrach kończąc.

Adaptacja Wykonanie

Wykonujemy sauny w rożnych pomieszczeniach , zawsze dostosowujemy saunę do pomieszczenia w którym ma być zamontowana
Jeżeli takowe pomieszczenie nie istnieje , zrobimy je dla ciebie od podstaw !

Teraz ty możesz wymyślać gdzie w twoim mieszkaniu – domu ma znaleść się sauna, a my wykonamy całość od początku do końca
Realizujemy sauny w połączeniu z łazienką, zrealizujemy remont łazienki i wbudujemy w nią saunę

 

 

 

Nowością jest wykonanie sauny w BLOKU! połączenie  łazienki z sauną

Jeżeli posiadasz małą łazienkę, a jednak chcesz mieć saunę w bloku , to my zrealizujemy twoje oczekiwania.
Zbudujemy tak twoją łazienkę , że będzie ona hybrydą sauny i łazienki, czyli dwa w jednym
Z racji tego że nasz ekipa remontowa zajmuje się kompleksowym wykańczaniem wnętrz i posiada wszelkie umiejętności i specjalizacje NIe musisz martwić się o odpowiednich fachowców do wykonania poszczególnych etapów realizacji twojej wymarzonej sauny! my zrobimy to dla ciebie !