Zajmujemy się profesjonalnym montażem instalacji odkurzaczy centralnych w domach firmach i mieszkaniach. Dostarczamy nie zawodne systemy odkurzaczy oraz osprzęt.

Wszelkie prace to 3 letnia gwarancja dla twojej satysfakcji …

Dlaczego centralny odkurzacz

Odkurzacz centralny w domu i firmie
Sprzątanie odkurzaczem centralnym jest analogiczne do sprzątania urządzeniami przenośnymi, z tą różnicą, że w czasie sprzątania używamy tylko węża ssącego, który zamiast do odkurzacza wkłada się do gniazdka w ścianie, skąd zassane powietrze z kurzem przepływa do jednostki centralnej przewodami ukrytymi w ścianach.

Idealnie cichy
Jednostka ssąca jest zainstalowana w oddalonym pomieszczeniu gospodarczym a zatem osoby przebywające w sprzątanych pomieszczeniach nie są narażone na hałas z jakim mamy do czynienia w czasie pracy tradycyjnego odkurzacza. Zasada działania Nie słyszysz silnika ani nie widzisz zbiornika na kurz. Są one schowane w pomieszczeniu gospodarczym, piwnicy lub garażu. Jedynymi widocznymi elementami systemu są gustownie dobrane do kolorystyki wnętrza gniazda ssawne – połączone z jednostka centralna niewidocznym systemem plastikowych rur oraz zestaw do sprzątania, który używasz podobnie do zestawu, który znasz z odkurzaczy przenośnych. Kiedy włożysz rurę giętką do najbliższego gniazda ssawnego, system załącza sie automatycznie, a ty jesteś gotów do sprzątania … dokładnie, cicho i efektywnie. Sprzątanie odkurzaczem centralnym jest zdecydowanie skuteczniejsze niż użycie tradycyjnego odkurzacza, gdyż urządzenie stacjonarne wytwarza dużo większe podciśnienie i przepływ powietrza, a wąż jest dużo lżejszy i łatwiejszy w użyciu niż przenośny odkurzacz podłączony do gniazdka elektrycznego, który trzeba za sobą przeciągać z pokoju do pokoju. Odkurzacze centralne to idealne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych

Czyste powietrze

System definitywnie eliminuje z pomieszczeń w których przebywają ludzie, brud, bakterie i mikrocząsteczki kurzu zawierające niebezpieczne dla życia roztocza. W przeciwieństwie do zwykłych odkurzaczy przenośnych, kurz jest zasysany i natychmiast przenoszony z pomieszczeń do jednostki ssącej, gdzie następuje filtrowanie i później usuwanie zużytego, jednak w pełni oczyszczonego powietrza na zewnątrz budynku. Wnętrze domu i naturalne środowisko pozostają czyste.

Instalacja Serwis

Zajmujemy się wykonaniem instalacji centralnego odkurzania w mieszkaniach domach firmach . Wszędzie tam gdzie liczy się komfort oraz podwyższony poziom czystości.

Oferujemy :

  • Wykonanie instalacji ssącej
  • Montaż jednostki centralnej odkurzacza
  • Uruchomienie oraz instrukcja użytkowania
  • Serwis gwarancyjny instalacji
  • Odkurzacze centralne w bloku lub domu

Do niedawna panowało przekonanie że centralny odkurzacz nadaje się wyłącznie do dużych domów i absolutnie nie do mieszkań w blokach.

To już przeszłość! Jako jedni z pierwszych proponujemy odkurzacze centralne przeznaczone do zabudowy w ścianie. Nie zajmują cennego miejsca, gwarantując jednocześnie wszystkie zalety centralnego odkurzania. w sam raz do mieszkań o powierzchni 20 – 60 mkw.